Page loading

loading icon
+ 48 884 355 133 pdp_centrum@wp.pl

Pole Dance Project Wola – nowy punkt na mapie Warszawy !

UWAGA!!!   Mamy przyjemność ogłosić, że na mapie Warszawy pojawił się drugi punkt Pole Dance Project Wola! Studio mieści się na ul.NAKIELSKIEJ 3. Dogodny dojazd komunikacyjny: linie tramwajowe (10,11,26,27) autobusowe(184,105,154,197) oraz miejsca parkingowe....

OPEN POLE W SOBOTY

OD 9.05 RUSZAMY Z OPEN POLE W SOBOTY!!!! OD 13.00-16.00 STUDIO JEST DO WASZEJ DYSPOZYCJI ZAPRASZAMY WSZYSTKIE FANKI POLE DANCU KTÓRE CHCĄ POTRENOWAĆ ZARÓWNO Z NASZEGO STUDIA JAK I INNYCH.! OSOBY POSIADAJĄCE KARTĘ MULTISPORT WCHODZĄ NA KARTĘ, POZOSTAŁYCH OBOWIĄZUJE...

POLE DANCE Ipolephoto

Zajęcia dla osób początkujących są przeznaczone dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z Pole Dance. Mają na celu wzmocnienie mięśni wykorzystywanych w póżniejszych akrobacjach. Nauka chwytów, spinów, wejść oraz podstawowych pozycji odwróconych to zakres figur podstawowych poziomu I.

 

POLE DANCE ŚREDNIO ZAAWANSOWANY

Zajęcia dla osób, które opanowały podstawy poziomu I swobodnie czuje się w pozycjach odwróconych, a także rozciągniecie ciała jest ponad przeciętne. Poziom ma na celu zmaksymalizowanie siły, wprowadzenie elementów na rurce obrotowej, łączenie pierwszych przejść, które wprowadzą w co raz trudniejsze akrobacje :)

 

polephoto

POLE DANCE III

Zajęcia dla osób, które opanowały wcześniejsze poziomy. Koordynacja, siła a także plastyka ciała jest na bardzo wysokim poziomie. Wymagające figury statyczne, płynne przejścia, combosy, dropy i spiny a także perfekcyjne opanowanie rurki obrotowej to nieliczne warunki które trzeba spełnić by osiągnąć poziom zaawansowany.

Jest nieodzownym elementem profesjonalnego treningu Pole Dance i nie tylko. Ma na celu zwiększenie eleatyczności mięśni, zmniejszenie odczucia ich sztywności, a przede wszystkim wzrost gibkości dynamicznej czyli zwiększenie zakresu ruchu w stawach co wpływa na podniesienie naszej sprawnosci fizycznej.

Interwałowy trening wysiłkowy budujący siłę i płynność . Jest to połączenie crossfitu i autorskich zajęć power pole. Stacje oraz ćwiczenia wykorzystują pożądane partie mięśni, które najbardziej  przydają się w późniejszych kombinacjach. Zajęcia dla osób, które chcą się wzmocnić a przede wszystkim dla tych którzy nie boją się zmęczyć:)

Koordynacyjny, zmysłowy trening kobiecości. Sensualne układy choreograficzne z wykorzystaniem rurki rozwijające świadomość własnego ciała i poprawiające płynność ruchu.

Nauka łączenia elementów akrobatycznych, efektownych przejść na rurce w połączeniu z muzyką. Staramy się przygotowywać układy bazujące na tańcu współczesnym/jazzie, które wraz z rurką stanowią niesamowitą całość.

ul. Zgoda 5
00-018 Warszawa

e-mail:
pdp_centrum@wp.pl

telefon:
+ 48 884 355 133

4 + 3 =