Zajęcia Pole Dance

POLE DANCE – Poziom 1 – początkujący

Pole Dance to akrobatyka, sport, sztuka i fitness.
Pole Dance to intesywne spalanie kalorii, rzeźbienie mięśni i budowanie siły
Pole Dance to pewność siebie, nowe umiejętności i energia

Tutaj zaczyna się Wasza przygoda z pole dance. To na tych zajęciach zaczniecie poznawać pierwsze chwyty, poznacie ból pierwszych siniaków, otarć itp. Nasze instruktorki poprowadzą Was krok po kroku a rurka wcale nie będzie Wam straszna ;). Zajęcia dla początkujących są przeznaczone dla osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z Pole Dance albo zrobiły już swoje pierwsze kroki, ale nadal nie czują się pewnie przy wspinaniu i podstawowych pozycjach odwróconych-do góry nogami. Na tych zajęciach nasze instruktorki nauczą podstawowych chwytów, obrotów oraz nieskomplikowanych pozycji odwróconych, zapoznają z historią Pole Dance oraz nazwami pozycji.

POLE DANCE – Poziom 2 – średni

Już wiecie co to Pole Dance, jak mogłybyście na tym etapie nie wiedzieć? 🙂 Wiecie już jak wygląda pole seat oraz release. Co dalej? Zajęcia dla osób średnio zaawansowanych, są dla uczestników, którzy rozpoczęli naukę w Pole Dance Project lub w innej szkole i swobodnie czują się w pozycjach z POZIOMU 1 . Takim osobom proponujemy zajęcia Pole Dance POZIOM 2 i życzymy dalszych sukcesów pod okiem naszej pomocnej kadry.

POLE DANCE – Poziom 3 – zaawansowany

Gratulujemy, gdyż jeśli myślisz o tych zajęciach to znaczy, że jesteś już bardzo daleko i możesz zacząć myśleć o zawodach pole dance. Zajęcia dla osób zaawansowanych, które tajniki wiedzy poznawały od początku w Pole Dance Project przechodząc poszczególne etapy lub w innej szkole z podobnym programem nauczania. Na zajęciach Pole Dance POZIOM 3 kursanci nauczą się skomplikowanych pozycji,przejść i kombinacji, które tylko na początku wyglądają strasznie. Czy zaczynasz odczuwać niedosyt? Zapisz się na dodatkowe uzupełniające klasyczny trening pole dance 🙂

STRETCHING

Zajęcia pozwalają na odzyskanie komfortu własnego ciała i na rozwój w innych technikach tańca, a w szczególności w Pole Dance i Balecie, w których rozciągnięcie i gibkość są podstawą płynności ruchów, gracji oraz wdzięku. Stretching jest nieodzownym elementem profesjonalnego treningu Pole Dance i nie tylko. Te zajęcia są przeznaczone dla osób, które nigdy wcześniej nie próbowały systematycznie się rozciągać ale również dla tych, którzy regularnie praktykują metody stretchingu bądź szkolą się w innych technikach tanecznych. Stretching w Pole Dance Project jest prowadzony z głowa bez agresywnego „dociskania” na nierozgrzane ciało, co powoduje zerwania i naciągnięcia, które niełatwo się goją i pozostawiają blizny na mięśniu i psychice.

POLE CHOREOGRAPHY/CONTEMPOLE

Na tych zajęciach kursantki uczą się płynnych łączeń pomiędzy pozycjami, uczą się słuchać muzyki, wyrażać siebie w tańcu przy jednoczesnym doskonaleniu techniki wykonywanych pozycji. Po tych zajęciach kursanci są gotowi do występów, zawodów lub do zatańczenia układu przed swoimi znajomymi albo dla samych siebie i cieszenia się każdym dopracowanym ruchem. Na tych zajęciach nie ma pośpiechu, jest wiele serca, pasji, emocji i indywidualnego podejścia do każdego. Agnieszka zadba by każdy czuł się wyjątkowy i zadbany. Pole Choreo to nie tylko super zabawa, ale także praca nad własnymi niedoskonałościami i odkrywanie nowych pokładów emocji i artyzmu.

EXOTIC POLE

Zajęcia dla osób osób, które są na poziomie 1, 2 lub 3, czyli zarówno dla początkujących, dla średnio-zaawansowanych i zaawanasowanych. Pojęcie Sensual/Exotic od razu przywodzi na myśl zmysłowość i kobiecość i właśnie takie są zajęcia Exotic Pole. Na tych zajęciach kursantki uczą się niekiedy wolnych, niekiedy szybszych układów wykorzystując pozycje, których się wcześniej uczyły, lub własnie się uczą na innych zajęciach. Podczas zajęć poznaje się nie tylko sposoby łaczenia pozycji w bardzo kobiecy, zmysłowy i elegancki sposób, mozna nauczyć się również izlolacji bioder i klatki piersowej, kroków jazzowych i sexy dance, dodatkowo na pewno są to zajęcia uczące kobiecego aktorstwa i delikatnej manipulacji płci przeciwnej swoimi wdziękami.

POLE SPLIT

To zajęcia przygotowane specjalnie pod figury szpagatowe. Na rozgrzewce staramy się skupić na rozciąganiu statycznym ale także zwiększaniu zakresów. Capezio, russian split, mexican split to tylko część pozycji nad którymi musimy długo pracować aby otrzymać wymarzoną linię.  Na każdych zajęciach, będziemy doskonalić poszczególne pozycje. Zwiększymy gibkość i koordynację 🙂