Kadra

AGNIESZKA JURCZAK

2 miejsce kategorii solistek debiutantek – Mistrzostwa Mazowsza Pole Dance 2013

Trener w „Pole Predators – projekt trenerski”

Psycholog. Gra na fortepianie – uczęszczała do Szkoły Muzycznej I i II stopnia. Ma na koncie zdobycie tytułów laureata w konkursach pianistycznych. Uczęszczała do szkoły sportowej do klasy pływackiej, udziały w zawodach umożliwiły jej zdobycie wyróżnień sportowych. Aktywnie trenowała łyżwiarstwo figurowe, jednak największą pasją stał się Pole Dance. Pozwala pokonywać własne ograniczenia, nieustannie się rozwijać i samodoskonalić. Agnieszka jest licencjonowanym zawodnikiem pole dance oraz instruktorem Stowarzyszenia Pole Dance Sport Polska (nr licencji 004). Swoje umiejętności rozwijała na warsztatach między innymi z  Heidi Coker, Marion Crampe, Anastasią Sokolovą, Marlo Fisken, Dimitri Politovem czy Pink Pumą.

 

SONIA KAJDANOWSKA

To tancerka, instruktorka tańca i studentka Wychowania Fizycznego. Sonia ukończyła kurs instruktora tańca ze specjalnością ‚taniec towarzyski’ organizowany przez Egurrola Dance Studio i Polską Akademię Sportu. Wielbicielka wszelkich sportów, z przygotowaniem gimnastycznym, miłośniczka Pole Dance. Posiada międzynarodowe uprawnienia Vertical Dance Pole Fitness Instructor Qualification. Sonia regularnie szkoli się u najlepszych nauczycieli i zawodników na świecie odkrywając nowe tajniki tańca i stretching-u. Pasjonatka gorących, latynoamerykańskich rytmów co nie raz wykorzystuje w swoich choreografiach. Na co dzień prowadzi zajęcia w Warszawie, ale daje też warsztaty na terenie całej Polski. Ambitna, pełna pasji, zaraża entuzjazmem, energią i chęcią prowadzenia aktywnego trybu życia. Uśmiechnięta, ale niech jej uśmiech Cię nie zwiedzie – jest bardzo wymagająca. Ma swoje zwolenniczki, które po zajęciach z nią powtarzają: „Wszyscy ćwiczą z Chodakowską, a ja wolę z Kajdanowską”.

Joanna Siedlaczek

Instruktor pole dance z legitymacją wydaną przez Polish Federation Air Power Athletics.Magister ekonomii, pracuje na rynku kapitałowym. Pasjonatka ruchu i zdrowego stylu życia. Wcześniej basen i sztuki walki, a od kilku lat „po godzinach” rozwija swoją obecną miłość jaką jest pole dance. Stale się rozwija uczestnicząc w warsztatach i kursach, m.in. u Anne Marie Kot, Iwony Drzymały, Krystiana Izerta.
Zawsze uśmiechnięta, na zajęciach wulkan energii, pełna motywacji a jej cenne wskazówki udowadniają, że niemożliwe staje się osiągalne!
Prowadzi blog o pole dance i zdrowym odżywianiu – www.theaveragelady.pl

WERONIKA LEWANDOWSKA

Przygodę z tańcem rozpoczęła już w szkole podstawowej, następnie pojawiła się fascynacja tańcem nowoczesnym i jazzem. Pole dance trenuje od 2012 roku. Cały czas rozwija i doskonali swoją technikę. W planach ma udział w licznych warsztatach. Ostatnie u Ekateriny Rodionovej zaowocowały także zgłębieniem tajników stretchingu. Poza pole dance kończy studia na kierunku Fizjoterapii ,wie jak zadbać o zdrowie fizyczne i ewentualne kontuzje swoich kursantek. Skończyła szkołę masażu oraz uczestniczy w kursach zawodowych.

ANETA CZARNIECKA

Miłośniczka sportu, od 2012 roku zakochana w pole dance. Uczestniczka kursów Pole Predators, Instruktor Pole Dance Beginner Patryka Rybarskiego, PSA Sports Anatomy, Vertical Dance. Od niedawna koordynator projektu trenerskiego Pole Predators i manager studia PDP Wola. Uczyłam się m.in. pod okiem polskich gwiazd exotic pole dance oraz wielu cenionych trenerów tańca i akrobatyki. Swoją codzienność urozmaicam treningami sztuk walki, jazdą na rolkach i na rowerze.

Swoim kursantkom staram się przekazać przede wszystkim PASJĘ DO TAŃCA.