Kadra

DASHA

Absolwentka Szkoły Baletowej oraz Szkoły Choreograficznej na Białorusi i Rosji. Choreograf i tancerka w takich stylach jak: balet, jazz, pole dance, modern i wielu innych. Uzyskała kwalifikacje instruktora pole dance w Chinach i od 10 lat prowadzi zajęcia  z pole dance i exotic pole dance. Na koncie wiele Mistrzostw, spektakli oraz projektów komercyjnych.

Karolina 

Absolwentka SGGW, ukończyła dwa kierunki: Towaroznawstwo oraz Zarządzanie i Inżynierię Produkcji. Od małego związana ze sportem. Przeszła przez lekkoatletykę, koszykówkę oraz taniec: modern, funk i hip hop. W czasie studiów rozpoczęła przygodę z akrobatyką, co dało jej dużego kopa i przerodziło się w pasję do sportów gimnastycznych. Od ponad 2 lat uzależniona od pole dance, swoich sił próbuje także w aerial hoop. Warsztatowy freak, ciągle jej mało. Szkoliła się u najlepszych: Bendy Kate, Heidi Coker, Alesia Vazmitsel, Marion Crampe, D&B Mafia, Alessandra Marchetti, Evgeny Greshilov, Anastasia Skukhtorova, Anastasia Sokolova, Oona Kivela, Pink Puma, Kristina Nekyia (Fit&Bendy), Marlo Fisken, Natasha Wang,… i to na pewno nie koniec! Certyfikowany instruktor Vertical Dance Pole Fitness na poziomie podstawowym i średnio-zaawansowanym.

Zimą obowiązkowo snowboard, latem rolki i wrotki. Miłośnik zwierząt. Ulubiona wymówka: „Nie mogę mam trening”! 🙂

 

 

WERONIKA

Przygodę z tańcem rozpoczęła już w szkole podstawowej, następnie pojawiła się fascynacja tańcem nowoczesnym i jazzem. Pole dance trenuje od 2012 roku. Cały czas rozwija i doskonali swoją technikę. W planach ma udział w licznych warsztatach. Ostatnie u Ekateriny Rodionovej zaowocowały także zgłębieniem tajników stretchingu. Poza pole dance kończy studia na kierunku Fizjoterapii ,wie jak zadbać o zdrowie fizyczne i ewentualne kontuzje swoich kursantek. Skończyła szkołę masażu oraz uczestniczy w kursach zawodowych.

ALONA

Performerka i trenerka pole dance od 10 lat. Wygrane Mistrzostwa pole dance na Ukrainie i Rosji, profesjonalna akrobatka i coach w stretchingu